Oferta, Salony Kosmetyczne

Gabinet kosmetyczny Atelier – Moniki Bogdanow

Gabinet kosmetyczny Atelier Moniki Bogdanow szczególną wagę przywiązuje do jakości stosowanych w nim kosmetyków. W tym gabinecie używa się tylko produktów sprawdzonych marek. Chodzi przede wszystkim o preparaty, które mają minimalną zawartość konserwantów i emolientów: Bielenda, Gerards, Norel, DR. Grandel.

Personel salonu dba o dobre samopoczucie każdego klienta poprzez miłą kameralną atmosferę jaka tu panuje sprzyja to relaksacji pań, które są w trakcie zabiegu. Każda oferta salonu jest dokładnie analizowana i oceniana przez specjalistę pod kątem indywidualnych potrzeb klientki. Personel salonu aktywnie bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach i prezentacjach nowych kosmetyków. Ma to na celu podniesienie kwalifikacji i poznanie nowoczesnych technologi i kosmetyków, które pozwalają na ciągłe podwyższanie poziomu usług.

Dla klientów ze skromniejszym portfelem proponowane są korzystne ceny dla osób które są stałymi klientami wprowadzone są rabaty i pakiety zabiegowe. Zabiegi pielęgnacyjne dla każdej cery:
odżywcze, spłycające zmarszczki, nawilżające oraz specjalne zabiegi dla cery atopowej i trądzikowej.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *