Fotografia ślubna, Oferta

Fotograf ślubny Rybnik

Marcin Urbanowicz to fotograf ślubny pochodzący z Gliwic, który mimo młodego wieku od 14 lat zajmuje się fotografią. Obszar działania Marcina to cała polska, ale głównie skupia się na województwie Śląskim i Mazowieckim. Bardzo chętnie podejmuje współprace z mieście Bytom oraz Rybnik. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Fotografii prasowej i reklamowej. Przez kilka lat rozwijał swoje umiejętności jako fotoreporter.

Jeśli chcecie poznać możliwości fotograficzne możecie odwiedzić jego oficjalną stronę fotograf ślubny Rybnik.

Marcin już kilka lat temu został zaproszony do budowy projektu o nazwie Debuts, którego celem było zgrupowanie młodych polskich fotografów, którzy posiadają talent. Warto przy tym dodać, że Marcin Urbanowicz jako fotograf otrzymał przeszło pięćdziesiąt nagród z całego świata. Wśród najważniejszych można wyróżnić: Leica Street Photo, Polska Ulicznie, Chromatic Awards lub Śląska fotografia prasowa.

marcin urbanowicz fotograf ślubny Rybnik

Fotografie Marcina można było oglądać na wystawach w wielu polskich miastach, ale również w Paryżu, Nowym Yorku czy Los Angeles.

Fotografia ślubna Rybnik

Od paru lat Marcin postanowił otworzyć się na fotografię ślubną, mimo że na początku nie był do końca przekonany do tego kierunku, dziś cieszy się że może poznawać historię miłosne przyszłych małżonków i za pomocą fotografii upamiętnić piękne chwile związane z uroczystością zaślubin. Marcin zauważa, że w fotografii ślubnej może pokazywać to co w życiu jest najistotniejsze czyli miłość, rodzina. Jeśli szperacie po internecie, aby znaleźć dobrego fotografa w Rybniku to Marcin Urbanowicz będzie najlepszym wyborem, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym parą.

6 Opinii

 1. Jeżeli chodzi o fotografię ślubną w Rybniku to polecam Studio Marek Piotr. Po pierwsze jest to fotograf z którym łatwo nawiązać kontakt i nie ma problemów z dogadaniem szczegółów, konkretny. Dodatkowo ceny ma przystępne za całą sesję ślubną zapłaciliśmy 4 200 zł.

  1. Ponad 4 tysiące to przestępca cena… Za sesję nie zapłaciłbym więcej niż trzy tysiące. Wystarczy sprawdzić jakie są obecnie ceny, a tym bardziej w regionie Rybnik czy Gliwice.

   1. Fotografia ślubna jest stosunkowo łatwa, ale znajomego na ślub si,ę nie zaprosi, aby robił nam zdjęcia 😀

    Trzeba mieć na uwadze, że często mówimy o pakietach np. sesja plenerowa + narzeczeńska + ślub i przyjęcie weselne. Dodatkowo fotograf ślubny po sesji musi zrobić selekcję najlepszych zdjęć i poddać je obróbce co zajmuję parę ładnych dni.

    Więc 4 200 zł to wcale nie musi być drogo…. Wszystko zależy od tego co było w pakiecie.

 2. Rybnik to bardzo fajne miejsce na ślub. Jeśli chodzi o kościoły to najfajniejszy jest Świętego Antoniego. Na przyjęcie weselne nadaje się Biały Dom elegancki wystrój robi wrażenie.

 3. Z mojego doświadczenia mogę polecić Wam Dariusza Maciejewskiego, który działa na terenie Rybnika i okolic od paru ładnych lat. Głównie zajmuje się fotografią ślubną, ale ma też drona więc może zrobić ciekawe ujęcia eventów czy przyrody, miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *